See horse racing information like never before.

Trainer Index

Venue: Greyville
Date: Friday, 14 June 2019
Trainer(Ascending)
#
Horse
Race
Time
Dist
Type
Draw
[Collapse] Alec Laird
 14 Pretty Penny 7 20:351200mGrade 210
[Collapse] Alistair Gordon
 10 Torbenite 5 19:151000mFM 80 HCP1
 5 Sail Smartly 8 21:101200mMdn Plate1
[Collapse] Alyson Wright
 1 Anika The Angel 1 16:551600mMdn Juv Plate2
 8 Preferential 1 16:551600mMdn Juv Plate1
 6 Gorgeous Guest 5 19:151000mFM 80 HCP11
 1 Engage And Beware (AUS) 8 21:101200mMdn Plate6
 3 Red Hot Night 8 21:101200mMdn Plate5
[Collapse] Andre Nel
 2 Q The Music 4 18:401400mMR 90 HCP8
[Collapse] Brett Crawford
 2 Made In Hollywood 5 19:151000mFM 80 HCP9
 2 Bold Respect 7 20:351200mGrade 26
 4 Search Party 7 20:351200mGrade 216
 10 Sunset Eyes 7 20:351200mGrade 215
[Collapse] Chesney van Zyl
 1 Miss Jagger 2 17:302000mMdn Plate12
 9 Itsapleasure 2 17:302000mMdn Plate14
[Collapse] Clinton Binda
 12 Syx Shooter 8 21:101200mMdn Plate11
[Collapse] Darryl Moore
 12 Tom Bombadil 3 18:051400mMdn Plate9
 3 Sunset Gold 10 16:201000m??3
[Collapse] Dean Kannemeyer
 6 Mia Noir 1 16:551600mMdn Juv Plate3
 2 Dons Assembly 3 18:051400mMdn Plate4
 8 Captain Elliodor 3 18:051400mMdn Plate7
 4 Kapen Pride 4 18:401400mMR 90 HCP4
 3 Miss Smarty Pants 6 19:551600mPin Stks2
 10 Seventh Gear 8 21:101200mMdn Plate10
 7 Favour 10 16:201000m??10
 9 Arrabiata 10 16:201000m??13
[Collapse] Dennis Bosch
 4 Lady Secret 1 16:551600mMdn Juv Plate4
 6 Mighty Gemini 3 18:051400mMdn Plate8
 9 Double Games 3 18:051400mMdn Plate10
 5 Victory Trip 5 19:151000mFM 80 HCP6
[Collapse] Dennis Drier
 5 Masters Beauty 1 16:551600mMdn Juv Plate10
 1 Land Of Mystery 3 18:051400mMdn Plate3
 6 Euphoric 4 18:401400mMR 90 HCP3
 8 Driven Force 4 18:401400mMR 90 HCP5
 11 Daydream Believer 5 19:151000mFM 80 HCP10
 7 Stelvio 6 19:551600mPin Stks6
 9 Sand And Sea 7 20:351200mGrade 214
 7 Eagles Vision 8 21:101200mMdn Plate3
 5 Magical Java 10 16:201000m??7
[Collapse] Doug Campbell
 7 Miss Missouri 1 16:551600mMdn Juv Plate7
[Collapse] Duncan Howells
 3 Stolen Paradise 3 18:051400mMdn Plate6
 1 Beat It 5 19:151000mFM 80 HCP7
 2 Pickawinner 8 21:101200mMdn Plate4
[Collapse] Frank Robinson
 9 Storm Tune 1 16:551600mMdn Juv Plate8
 5 Shogun 4 18:401400mMR 90 HCP6
 6 Candle Cove 8 21:101200mMdn Plate9
[Collapse] Gareth van Zyl
 8 Heroic Deed 8 21:101200mMdn Plate7
 11 Silent Tune 10 16:201000m??6
 12 Zernia 10 16:201000m??5
[Collapse] Garth Puller
 5 Belle Of Paris 2 17:302000mMdn Plate5
 1 Turf Patrol 10 16:201000m??2
 8 The Gaul 10 16:201000m??8
[Collapse] Gavin van Zyl
 9 Mamba Duke 8 21:101200mMdn Plate12
 2 Stream Ahead 10 16:201000m??12
[Collapse] Glen Kotzen
 2 Castellano 1 16:551600mMdn Juv Plate6
[Collapse] Ivan Van Wyk
 10 Liliesleaf 2 17:302000mMdn Plate2
[Collapse] J A Janse van Vuuren
 11 Thomas Shelby 3 18:051400mMdn Plate5
 9 Ultra Boost (AUS) 4 18:401400mMR 90 HCP1
 2 Mighty High 6 19:551600mPin Stks4
 4 Regal Graduation 6 19:551600mPin Stks7
 10 New Abbey 10 16:201000m??9
[Collapse] Jeff Freedman
 7 The Finisher 3 18:051400mMdn Plate12
[Collapse] Joey Ramsden
 1 Fresnaye 6 19:551600mPin Stks5
 6 Attenborough 7 20:351200mGrade 217
[Collapse] Justin Snaith
 1 Kasimir 7 20:351200mGrade 211
 11 Spellman 8 21:101200mMdn Plate8
[Collapse] Kumaran Naidoo
 3 Cersei 1 16:551600mMdn Juv Plate9
 6 Jer 2 17:302000mMdn Plate13
 3 Run Rhino Run 4 18:401400mMR 90 HCP9
 8 Tweed Valley 5 19:151000mFM 80 HCP2
[Collapse] Lezeanne Forbes
 1 Royal Armour 4 18:401400mMR 90 HCP7
 4 Elusive Quest 10 16:201000m??1
[Collapse] Louis Goosen
 5 Factor Fifty 6 19:551600mPin Stks3
 6 Spring Poetry 6 19:551600mPin Stks1
[Collapse] Lowan Denysschen
 11 Sabrena 2 17:302000mMdn Plate10
 12 Silver Suo Jure 2 17:302000mMdn Plate8
 5 Lucara 3 18:051400mMdn Plate1
[Collapse] M G Azzie/A A Azzie
 8 Rivarine 7 20:351200mGrade 24
[Collapse] Mark Dixon
 8 Black Orchid 2 17:302000mMdn Plate4
[Collapse] Michael Roberts
 7 Nikiya 5 19:151000mFM 80 HCP5
[Collapse] Nathan Kotzen
 7 Valkyrie Silk 2 17:302000mMdn Plate1
[Collapse] Paul Lafferty
 7 Sniper Shot 7 20:351200mGrade 22
[Collapse] Sean Tarry
 3 Apple Magic 2 17:302000mMdn Plate3
 9 Riptide 5 19:151000mFM 80 HCP8
 12 Green Plains 7 20:351200mGrade 25
[Collapse] Shane Humby
 4 Cause And Effect 5 19:151000mFM 80 HCP4
 5 Tribal Fusion 7 20:351200mGrade 29
[Collapse] Tony Nassif
 10 Twice As Special 1 16:551600mMdn Juv Plate5
 10 Have Another 3 18:051400mMdn Plate2
[Collapse] Tony Rivalland
 7 Scrabble 4 18:401400mMR 90 HCP2
 3 Zarnitsa 5 19:151000mFM 80 HCP3
 11 Wynkelder 7 20:351200mGrade 28
[Collapse] Wayne Badenhorst
 4 Sun On Sand 2 17:302000mMdn Plate6
[Collapse] Weiho Marwing
 13 La Bella Mia 7 20:351200mGrade 23
[Collapse] Wendy Whitehead
 4 Lord Caro 3 18:051400mMdn Plate11
 4 Atacama Raid 8 21:101200mMdn Plate2
[Collapse] Yogas Govender
 2 Excessive Grace 2 17:302000mMdn Plate7
 6 Bayview Express 10 16:201000m??4
[Collapse] Yvette Bremner
 3 Quinlan 7 20:351200mGrade 212
Page 1 of 1 (140 items)Prev[1]Next v